
Фрезер електричний Worcraft ER12-6/8, по дереву 1200Вт
- Готово до відправки
- Код: 13038
3 250 ₴
2 770 ₴
-15%
+380 (67) 107-07-71
- +380 (99) 107-07-71
- +380 (63) 107-07-71
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

ПОТУЖНІСТЬ І ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ
- Двигун потужністю 1200 Вт дозволить формувати профілі на плінтусах і плитах для меблів, пазів, поздовжніх отворах. Інструмент підійде для обробки по копіру, фрезерування візерунків, орнаментів або написів, а також виконання свердління в дереві, ДСП і фанері
- Регульована швидкість обертання 11 000 - 30 000 об/хв, що дозволить впоратися з більшістю завдань.
- Діаметри цангових патронів 6 і 8 мм - надійна фіксація фрез.
- Глибина ходу - 55 мм.

ЗРУЧНІСТЬ І ЛЕГКІСТЬ РОБОТИ
- Фіксація шпинделя для легкої заміни фрез.
- Паралельний упор – робіть прямолінійне фрезерування пазів на вибраній відстані.
- Мережевий шнур PVC стійкий до високих температур. Він довговічний, відрізняється хімічною і вогнестійкістю.

НАДІЙНІ ТА ДОВГОВІЧНІ ВУЗЛИ І МЕХАНІЗМИ
- Багатошарова заливка обмоток якоря і статора термостійким лаком надійно захищає двигун від будівельного пилу та міжвиткового замикання.
- Міцний корпус з якісного ABS пластику зі спеціальним складом.
- Термостійке мастило збільшить термін служби інструменту.
- Модернізована система охолодження ефективно відводить тепло від двигуна, запобігаючи перегріву і продовжуючи термін роботи

КОМПЛЕКТАЦІЯ
- фрезер електричний ER12-6 / 8;
- цанги 6 і 8 мм;
- адаптер пилозбірника;
- паралельна напрямна;
- напрямний запобіжник;
- копіювальні кільця;
- центральний штифт;
- гайковий ключ;
- інструкція;
- гарантійний талон.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Worcraft |
| Країна виробник | Великобританія |
| Максимальна глибина фрезерування | 55 мм |
| Максимальна кількість обертів | 30000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Вага | 3.8 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Потужності виробництва | Китай |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір цангового патрона (мм) | 6, 8 |
- Ціна: 2 770 ₴









