
Шуруповерт електричний Mächtz MED-650, мережевий 650Вт
- Готово до відправки
- Код: 11019
1 250 ₴
990 ₴
- +380 (99) 107-07-71
- +380 (63) 107-07-71

Шуруповерт електричний Mächtz MED-650 - інструмент для закручування шурупів та свердління отворів у будь-якому матеріалі.
Регулювання швидкості обертання здійснюється силою натискання на пускову кнопку, що забезпечує точність роботи та повний контроль над інструментом.
Основні параметри
- Потужність 650 Вт
- Швидкість 0-750 об/хв
- Крутний момент 18 Нм
- Розмір патрона 0,8-10 мм
- Реверс

Потужність та функціональність
-
Потужний двигун 650 Вт і крутний момент 18 Нм робить можливим свердління отворів в деревині, металі, кераміці та синтетичних матеріалах.
-
Невелика вага 1,3 кг дозволить працювати інструментом тривалий час.

Зручність і легкість роботи
-
Інструмент відмінно збалансований, зручно і впевнено лежить в руці.
-
Ергономічні гумові накладки на корпусі.
-
Розмір патрона 0,8-10 мм. Є стійким до пошкоджень.
-
Низький рівень вібрацій.

Надійні, витривалі вузли та механізми
-
Міцний корпус з якісного ABS пластику.
-
Надійний редуктор з високоміцного сплаву.
-
Підшипники з легованої сталі.
-
Покращене термостійке мастило.
-
Модернізована система охолодження ефективно відводить тепло від двигуна, запобігаючи перегріву і продовжуючи термін роботи.

Широкий діапазон налаштувань
-
Швидкість обертання шуруповерта 0-750 об/хв.
-
За допомогою функції "Реверс" Ви зможете не тільки вкрутити або викрутити шуруп, але і витягти застрягле свердло.

Комплектація
-
шуруповерт електричний Mächtz MED-650;
- вугільні щітки (2 од.);
-
інструкція;
-
гарантійний талон;
- пакувальна коробка.
*Комплектація і технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Mächtz |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 18 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 750 об/хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Потужності виробництва | Китай |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.4 кг |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 650 Вт |
- Ціна: 990 ₴






