
Молоток відбійний Mächtz MDH-2100 B, електричний 2100Вт
- Готово до відправки
- Код: 11037
9 350 ₴
7 490 ₴
- +380 (99) 107-07-71
- +380 (63) 107-07-71

Відбійний молоток Mächtz MDH-2100 B – потужний та продуктивний інструмент з надійним ударним механізмом, який впорається з будь-якими важкими та інтенсивними роботами. Висока енергія ударів (47 Джоулів) забезпечує продуктивне руйнування конструкцій та поверхонь з будь-яких будівельних матеріалів, а висока частота ударів значно прискорює ход робіт.
Міцний металевий корпус та відсутність удару в режимі холостого ходу захищають інструмент від передчасного зносу, а рукоятки забезпечують надійний контроль положення відбійного молотка при використанні.
ОСНОВНІ ПАРАМЕТРИ
- Потужність 2100 Вт
- Енергія удару 47 Дж
- Максимальна частота ударів 1900 уд/хв
- Система затиску SDS-HEX

- Завдяки високій енергії одиночного удару в 47 Дж при 1900 ударах за хвилину досягається швидке виконання поставленого завдання та найвища ефективність роботи.
- Потужність двигуна в 2100 Вт та енергоємний безвідмовний ударний механізм дозволять виконувати різноманітні завдання у будівельній сфері: демонтаж старого дорожнього покриття та різного роду конструкцій з цегли, бетону, каменю, дроблення каменю, зняття оздоблення на стінах та підлогах, трамбування та інші будівельні роботи.

- Конструкція патрона SDS-HEX надійно фіксує насадку та дозволяє максимально швидко замінити оснастку у разі потреби, що важливо при інтенсивному виконанні демонтажних робіт різної складності.
- Регулювання положення бічної рукояті для забезпечення найкращого контролю інструмента під час роботи.
- Зручні рукояті забезпечують надійний хват.
- Простий в обслуговуванні та використанні.
- Наявність полегшеного пластикового кейсу з колесами дозволяє транспортувати та зберігати разом з відбійним молотком необхідні в роботі комплектуючі.
- Низький рівень звукового тиску та вібрації.
- Утримання постійної швидкості обертання двигуна під навантаженням.
- Автоматичне змащення ударного механізму.

- Металевий патрон із системою фіксації SDS-HEX витримує будь-які навантаження під час роботи з відбійним молотком.
- Ударний механізм виконаний з високоміцних комплектуючих.
- Металевий корпус сприяє роботі відбійного молотка без деформацій та пошкоджень внутрішніх елементів під час випадкових ударів або інтенсивних навантажень.
- Оптимальне розташування комбінованого вимикача виключає можливість помилкового увімкнення або вимкнення інструменту.
- Ефективна система охолодження запобігає перегріву та продовжує термін безупинної роботи.

- молоток відбійний електричний Mächtz MDH-2100B;
- передня рукоять;
- загострена ударна насадка;
- плоска ударна насадка;
- ключ шестигранний - 2 шт;
- ключ накидний;
- ємність для масла;
- вугільна щітка - 2 шт;
- інструкція;
- гарантійний талон;
- пластиковий кейс для транспортування і зберігання.
* Комплектація і технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mächtz |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 14 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна сила удару | 47 Дж. |
| Максимальна кількість ударів | 1900 уд/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2100 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-HEX |
| Потужності виробництва | Китай |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина мережевого кабелю | 2 м |
- Ціна: 7 490 ₴









