
Шліфмашина кутова Worcraft AG14-125S, болгарка 1400Вт
- Немає в наявності
- Код: 13121
2 450 ₴
+380 (67) 107-07-71
- +380 (99) 107-07-71
- +380 (63) 107-07-71
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

ПОТУЖНІСТЬ І ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ
- Двигун з підвищеною потужністю 1400 Вт в порівнянні з аналогічними моделями.
- Діаметр диска 125 мм підійде для більшості видів типових робіт.
- Регулювання швидкості обертання 0-11000 об/хв дозволить впоратися з більшістю завдань: різання і зачистки металевих поверхонь, кутів, кромок, зварних швів, балок, швелерів, арматури.
- Ви зможете працювати з різними матеріалами та дисками різних типів

ЗРУЧНІСТЬ І КОМФОРТ РОБОТИ
- Регулювання швидкості - дозволяє вибрати швидкість обертання для можливості використання болгарки при шліфовці і поліровці різних видів поверхонь.
- Компактний розмір дозволяє легко управляти болгаркою в обмеженому просторі.
- Наявність сервісних кришок дозволяє швидко замінювати вугільні щітки.
- Невелика вага сприяє тривалій роботі без втоми.
- Передня рукоятка може бути встановлена в одне з двох положень для більшого комфорту.
- Тип оболонки мережевого шнура PVC стійкий до високих температур. Він довговічний, відрізняється хімічної і вогнестійкістю.
- Кожух диска захищає від уламків і частинок абразиву і оброблюваного матеріалу.


НАДІЙНІ, ДОВГОВІЧНІ ВУЗЛИ ТА МЕХАНІЗМИ
-
Багатошарова заливка обмоток якоря і статора термостійким лаком надійно захищає двигун від будівельного пилу і міжвиткового замикання.
-
Міцний корпус з якісного ABS пластику зі спеціальним складом.
-
Поліпшені шестерні забезпечать зниження шуму та вібрації під час робіт.
-
Термостійка мастило збільшить термін служби інструменту.
-
Модернізована система охолодження ефективно відводить тепло від двигуна запобігаючи перегрів і продовжуючи термін роботи.

КОМПЛЕКТАЦІЯ
- шліфмашина кутова AG14-125S;
- захисний кожух;
- ключ;
- передня рукоятка;
- інструкція;
- гарантійний талон.
*Комплектація та технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Worcraft |
| Країна виробник | Великобританія |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Вага | 2.9 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Посадковий діаметр диску (мм) | 22.2 |
| Потужності виробництва | Китай |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Ключ | Так |
- Ціна: 2 450 ₴









