
Дриль безударний Mächtz MDE-600, електричний
- Готово до відправки
- Код: 11041
1 320 ₴
1 050 ₴
- +380 (99) 107-07-71
- +380 (63) 107-07-71

Дриль безударний Mächtz MDE-600 — Завдяки продуманій ергономіці він забезпечує максимальний комфорт при тривалій роботі та високу точність у виконанні побутових і професійних завдань.
Основні параметри
- Потужність: 600 Вт
- Швидкість обертання: 0–3300 об/хв
- Тип патрона: ключовий, 0,8–10 мм
- Функція реверсу
- Швидкозатискний патрон
- Невелика вага 1,1 кг

Потужність і функціональність
Завдяки надійному двигуну потужністю 600 Вт можна без проблем виконувати свердління в різних матеріалах: дереві, пластику, гіпсокартоні та металі.
Наявність швидкозатискного патрона дозволяє затискати свердла і всі насадки на дриль тільки за допомогою рук: швидко, зручно, з хорошою фіксацією. При цьому не використовуються додаткові ключі.
Невелика вага 1,1 кг дозволить тривалий час виконувати роботи без втоми в руках.

Зручність і комфорт роботи
-
Інструмент відмінно збалансований, його зручно і легко тримати однією рукою.
-
Керування дрилем стає простим завдяки ергономічній рукоятці та зручному розташуванню клавіші увімкнення і прапорця перемикача зворотного ходу над клавішею.
-
Обмежувач максимальної швидкості обертання розташований на пусковій клавіші.
-
На верхній частині корпусу є спеціальна прищіпка, за яку можна повісити дриль на пояс або кишеню оператора.
-
Низький рівень вібрацій.
-
Інструмент простий в конструкції і використанні.

Надійні, довговічні вузли та механізми
-
Міцний корпус з якісного ABS пластику запобігає пошкодженню внутрішніх елементів при ударі.
-
Модернізована система охолодження ефективно відводить тепло від двигуна, запобігаючи перегріву і продовжуючи термін роботи.
-
Покращена термостійка змазка.
-
Якісні підшипники.

Широкий діапазон налаштувань і регулювань
-
Швидкість обертання 0-3300 об/хв.
-
Кнопка блокування клавіші увімкнення для режиму тривалої роботи.
-
Реверс - міняйте напрям обертання патрона для викручування/закручування шурупів і гвинтів або вилучення застряглого свердла.

Комплектація
-
дриль ударний Mächtz MDE-600;
-
інструкція;
-
гарантійний талон;
-
пакувальна коробка.
*Комплектація і технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Mächtz |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Дриль |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальна кількість обертів | 3300 об/хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Потужності виробництва | Китай |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.1 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 600 Вт |
- Ціна: 1 050 ₴





