
Циркулярна пила Mächtz MCS-2450, диск 200мм
- Немає в наявності
- Код: 11063
5 000 ₴
- +380 (99) 107-07-71
- +380 (63) 107-07-71

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ
• Відмінні параметри для продуктивної та швидкої роботи:
- потужність двигуна 2450 Вт;
- діаметр пиляльного диска 200 мм;
- швидкість обертання диска 5500 об/хв.
• Можливість стаціонарного встановлення в положенні "настільна циркулярна пила".
• Широка сталева опорна платформа з безступінчастим регулюванням глибини пропилу до 68 мм і кута пропилу від 0° до 45° для косого різу.
• Загартовані шестерні редуктора і якісні підшипники сприяють тривалій безвідмовній роботі під час розпилу деревини щільних порід в інтенсивному режимі.
• Можливість підключення пилососа помітно зменшує кількість пилу під час роботи та скорочує час на прибирання.
• Паралельний упор для зручного виконання довгих прямих розпилів.
• Блокування шпинделя для легкої заміни диска.
• Металеві захисні кожухи усувають ймовірність деформації диска і знижують ризик випадкового травмування користувача.
• Ергономічна основна рукоятка і додаткова рукоятка зі зручним хватом забезпечують впевнений контроль процесу розпилювання.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Mächtz |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2450 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 200 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5500 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 63 мм |
| Кут нахилу | 55 град. |
| Вага | 5.9 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Потужності виробництва | Китай |
| Комплектація | |
| Захисний кожух | Так |
- Ціна: 5 000 ₴









