Новинка

Електропила Worcraft WCE-2816 S, ланцюгова
- Готово до відправки
- Код: 12020
6 000 ₴
3 750 ₴
-38%
+380 (67) 107-07-71
- +380 (99) 107-07-71
- +380 (63) 107-07-71
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Worcraft WCE-2816 S - інноваційна модель електропили. З легкістю справляється з різними завданнями із заготівлі дров та спилювання дерев.
Модернізована конструкція має безключову систему натягування ланцюга, що значно полегшує експлуатацію.
ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ:
- Максимальна потужність: 2800 Вт.
- Довжина напрямної шини: 406 мм (16'').
- Безключовий натягувач ланцюга.
- Автоматичне змащення ланцюга.
- Плавний пуск.
- Інерційне гальмо ланцюга.

ПОТУЖНІСТЬ І ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ
- Потужний електродвигун (2800 Вт) легко справляється із завданнями різної складності.
- Висока швидкість протягування ланцюга (13 м/с) забезпечує високу продуктивність.
- Відмінна маневровість завдяки оптимальній довжині шини (406 мм) що дозволяє використовувати пилку для будь-яких завдань.
- Пиляльна гарнітура високої якості дозволяє легко справлятися із заготівлею дров у великих обсягах та іншими завданнями різної складності.

ЗРУЧНІСТЬ І КОМФОРТ РОБОТИ
- Автоматичне змащення ланцюга підвищує якість роботи та надійно захищає пиляльну гарнітуру від підвищеного зносу та корозії, продовжуючи термін служби.
- Миттєва зупинка ланцюга у разі зворотного удару завдяки інерційному гальму підвищує вашу безпеку.
- Високий комфорт роботи завдяки низькому рівню вібрації.

МАКСИМАЛЬНА ЕРГОНОМІЧНІСТЬ
- Ергономічна, нековзна ручка гарантує зручний хват і повний контроль над проведеними операціями.
- Зручне вікно на корпусі дозволяє контролювати рівень масла не відкриваючи бак.
- Точність та безпека в роботі забезпечує міцний зубчастий упор.
- Безключове натягнення та заміна ланцюга значно прискорює роботу з електропилою

ЕКОНОМІЧНІСТЬ І ЕКОЛОГІЧНІСТЬ
- Екологічний інструмент без шкідливих вихлопів можна використовувати навіть у закритому приміщенні. Ідеально підійде для роботи у столярних майстернях, цехах та гаражах.
- Пила WCE-2816 S працює від електромережі, що робить її набагато економнішою за бензинові аналоги.

НАДІЙНІ, ДОВГОТРИВАЛІ ВУЗЛИ ТА МЕХАНІЗМИ
- Міцний корпус із якісного ABS-пластику та посилений редуктор із високоміцного сплаву забезпечують стійкість проти фізичних пошкоджень.
- Удосконалена система управління повітряним потоком забезпечує оптимальне охолодження електродвигуна.
- Покращене термостійке мастило в редукторі знижує силу тертя та температуру нагріву.

КОМПЛЕКТАЦІЯ
- електрична ланцюгова пилка WCE-2816 S;
- напрямна шина;
- захисний кожух пиляльної гарнітури;
- пиляльний ланцюг;
- інструкція;
- гарантійний талон.
*Комплектація та технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним удосконаленням
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Worcraft |
| Країна виробник | Великобританія |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Довжина шини | 406 мм |
| Об'єм масляного бака | 130 мл |
| Вага | 5.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Потужності виробництва | Китай |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Час спрацьовування гальма ланцюга | 0.13 сек |
| Система погашення вібрації | Так |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна потужність, Вт | 2800 |
| Параметри ланцюга | 3,8 "/1,3 мм / 57 ланки |
- Ціна: 3 750 ₴








