
Повітродувка електрична Worcraft LB-600, для збирання листя
- Готово до відправки
- Код: 13186
1 790 ₴
1 350 ₴
-25%
+380 (67) 107-07-71
- +380 (99) 107-07-71
- +380 (63) 107-07-71
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Повітродув електричний Worcraft LB-600 - компактний, легкий і маневрений пристрій для видалення пилу з поверхонь машин, верстатів і будь-яких конструкцій методами обдування і всмоктування.
Також повітродув дає змогу очистити присадибні території, тротуари та майданчики від опалого сухого листя.
ОСНОВНІ ПАРАМЕТРИ
- Потужність 600 Вт
- Швидкість обертання крильчатки 0-13500 об/хв
- Продуктивність 2,2 м3/хв
- Режим обдування + режим всмоктування
- Пилозбірний мішок у комплекті

ПОТУЖНІСТЬ ТА ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ
- Продуктивний двигун потужністю 600 Вт для максимальної ефективності роботи турбіни.
- Повітродув допоможе провести прибирання дрібного садового сміття, сухого листя, очистити різноманітні поверхні від пилу з мінімальними зусиллями і за короткий термін.
- Регулювання швидкості обертання турбіни з максимальною продуктивністю 2,2 м3/хв дає змогу швидко й ефективно проводити прибирання.

ЗРУЧНІСТЬ І КОМФОРТ РОБОТИ
- Легке перемикання режимів обдування і всмоктування забезпечує максимальну зручність використання.
- Невеликі габарити, збалансованість і зручна рукоятка з пусковою клавішею значно підвищують комфорт роботи.
- Регулювання швидкості повітряного потоку дає змогу вибрати необхідний режим обдування для максимальної ефективності.
- Можливість працювати у важкодоступних місцях завдяки зйомній подовженій повітропровідній насадці.

НАДІЙНІ, ДОВГОВІЧНІ ВУЗЛИ ТА МЕХАНІЗМИ
- Міцний корпус із високоякісного ударостійкого армованого ABS-пластику запобігає пошкодженню внутрішніх елементів у разі випадкового удару або падіння.
- Ефективна система охолодження двигуна запобігає перегріванню, подовжуючи термін його служби.

КОМПЛЕКТАЦІЯ
- Повітродув електричний LB-600;
- насадка (продувна/всмоктувальна);
- мішок для збору пилу;
- інструкція;
- гарантійний талон.
*Комплектація та технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
|---|---|
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 13500 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.8 кг |
| Основні | |
| Виробник | Worcraft |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Великобританія |
| Тип | Повітродув садовий |
| Стан | Новий |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Потужності виробництва | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидкість повітряного потоку | 2.2 м3 / хв |
| Мішок для пилу | Так |
- Ціна: 1 350 ₴






